Przydatne appki do dekoracji wnętrz

apartmenttherapy.com

Robisz remont, ale nie do końca masz czas przeglądać strony i blogi wnętrzarskie na okrągło? Czasem łapiesz chwilę w biegu i zapoznajesz się z ofertą sklepów na komórce lub tablecie. Ale pomimo tego wiesz, że remont to superważna sprawa i chcesz, by twoje mieszkanie przeobraziło się w dokładnie taki sposób, jak tego oczekujesz. Nic prostszego. Wystarczy, że sięgniesz po bardzo przydatne aplikacje, które pomogą Ci w trudnych dekoracyjnych wyborach, nawet w biegu i podczas czasochłonnych zakupów. Przedstawiamy kilka z nich.

1)Homestyler

Chyba nie ma drugiej tak popularnej obecnie aplikacji do urządzania wnętrz. Homestyler pozwala nam zrobić zdjęcie pustego pokoju, a następnie zaaranżować go od podstaw. Dodatkowo appka daje nam możliwość zabawy proporcjami i kolorami pomieszczenia. Możemy także naszymi gotowymi zestawami dzielić się z innymi użytkownikami albo zasięgnąć odpowiedzi na nurtujące nas remontowe i aranżacyjne pytania na czacie. Wow!

2)HomeByMe

Ta aplikacja także daje nam możliwość urządzenia swojego wnętrza, używając dostępnych w sklepach obecnie mebli i dekoracji. Jej szczególną funkcją jest to, że końcowy projekt możemy zapisać w formacie 3D, i oglądać gotowe pomieszczenie z wielu perspektyw. Zdecydowany must-have przy każdym remoncie i odświeżaniu wnętrza.

3)Decolabs

Jest to aplikacja dedykowana użytkownikom iPada. Tak jak poprzednie dwie umożliwia przeniesienie kształtu naszego pomieszczenia poprzez zdjęcie do systemu, a następnie wybór mebli i innych elementów wystroju spośród obszernego katalogu, gdzie znajdziemy dokładne informacje na temat produktów i ich ceny. Gotowe projekty pokoju mogą być także oceniane gwiazdkami oraz komentowane przez innych użytkowników w społeczności.

4)IKEA Home Planning and Room Planner

Chyba nikt nie zna się tak dobrze na aranżacji wnętrz jak projektanci IKEI. Dlatego, wypuszczona przez nich apka także jest sporym sukcesem i ułatwi skutecznie planowanie i zakupy wszystkim tym, którzy są dekoracyjnymi perfekcjonistami. Tutaj oferta to oczywiście tylko i wyłącznie design proponowany przez szwedzką sieciówkę, ale uwierzcie mi że naprawdę jest w czym wybierać. Poza tym, gotowe wnętrze od razu dostajemy z praktyczną listą zakupów. Dobrze pomyślane!

5)LikeThat Décor and Furniture

Jesteś zainspirowana jakimś elementem wnętrza, ale nie masz pomysłu gdzie go znaleźć? Wystarczy cyknąć fotkę, a LikeThat Decor and Furniture sam wyszuka sklep, w którym możesz znaleźć ten konkretny element wystroju, i odeśle Cię do sklepu online. Apka jest dostępna na platformie iOS. Gotowi na błyskawiczne zakupy?

6)Design*Sponge

Ta appka powstała na fali sporego zainteresowania, którym cieszy się blog Grace Bonney, pisarki i dekoratorki wnętrz z Brooklynu. Jest to zbiór porad i inspiracji, w którym codziennie pojawia się coś nowego. Grace już została okrzyknięta Marthą Stewart nowego pokolenia, a jej porady i projekty są rozchwytywane wśród blogerów i dekoratorów z całego świata.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *